Opinie

MARTA

Data dodania: 2021-04-28 12:35:52

Ocena - ogólnie - wszystko super. Cisza, spokój, piękna okolica. Jezioro dla dzieci i dla dorosłych, dla wędkarzy i pływaków. Domek - wszystko co potrzeba, czysto, miło. Właściciele i sąsiedzi - oby takich ludzi było więcej.

Sławek

Data dodania: 2020-08-19 18:34:25

Cóż tu napisać, żeby nie powielać opinii poprzedników ( z którymi w pełni się zgadzam). Spróbuję więc tak. Jezioro niezbyt głębokie ( max. 10 m w tej części po której pływaliśmy), ale za to z płaskim dnem bez roślin i tyko w okolicy brzegów wzniesienia porośnięte roślinnością. Cisza i spokój bez względu na porę dnia. Miejsce wymarzone dla wędkarzy. Połowy obfite jak na tę porę roku. Najwięcej złowiliśmy z kolegą płoci na kukurydzę i białego robaka oraz okoni na drop shot. Czerwonym robakiem jakoś drapieżniki nie były zainteresowane i na żywca też nie było brań. Połowy z gruntu też nie były owocne (1 leszcz ). Ale przez tydzień złowiliśmy tyle sztuk że nie daliśmy rady ich zjeść w 4 osoby mimo że gościły codziennie w menu. Tak więc biorąc pod uwagę porę roku i nieznane nam łowisko było super. Tyle dla wędkarzy, a teraz coś dla "opalaczy". Miejsce wymarzone dla miłośników słońca zarówno przed domkiem jak i na brzegu jeziora. Zwolennicy cienia też znajdą coś dla siebie. Bez względu na porę dnia można sobie wygospodarować odpowiednie miejsce. Domek przestronny, wyposażony doskonale, zaspakajający każde gusta, zwłaszcza miłośników "kucharzenia". Próbując znaleźć jakiś mankament chciałem czepiać się "dupereli" ale niestety poległem. Gospodarze przemili, gościnni i pomocni w każdej sytuacji. Wyszła laurka, ale cóż zrobić skoro rzeczywistość pokrywa się z wyobrażeniami.

Renata

Data dodania: 2019-07-14 12:03:17

super miejsce domek wyposażony we wszystko !!!!! co tylko się zapragnie a poza tym spokój, cisza, CUD NATURA.Właściciele do rany przyłóż nie mogliśmy lepiej trafić-dzięki wielkie. _

Agata

Data dodania: 2019-07-01 20:04:21

Cudowne miejsce z dala od zgiełku miasta. Cisza, spokój, śpiew ptaków, czyste powietrze i przepiękne widoki - raj na ziemi! :) Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i świetny kontakt z właścicielem. Domek jest bardzo dobrze wyposażony, ma wszystko, co może być potrzebne podczas urlopu nad jeziorem, w tym wspaniałą kuchnię umożliwiającą wspólne przygotowywanie codziennych posiłków i wygodne sypialnie zapewniające duży komfort pobytu. Na miejscu znaleźliśmy mnóstwo atrakcji, które pozwoliły nam na doskonałą zabawę i udany wypoczynek. Polecamy z całego serca i mamy nadzieję, że do zobaczenia niedługo! Na pewno tu wrócimy. :)

Kontakt
Dąbrowa 56
12-120 Dźwierzuty
Mazury
tel. 508 451 409, 508-451-409, .